ERA-2AED392X
DigiKeys varenummer
P3.9KDETR-ND - Tape & Reel (TR)
P3.9KDECT-ND - Afskåret tape (CT)
P3.9KDEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-2AED392X
Beskrivelse
RES SMD 3.9K OHM 0.5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-2AED392X Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)