ERA-2AEB4221X er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 9.297
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 402
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 6.303
Direkte
Vishay
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
YAGEO
4.22 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.