ERA-1ARW3161C det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 35.140
Datablad
3.16 kOhms ±0,05% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERA-1ARW3161C
DigiKeys varenummer
P121930TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERA-1ARW3161C
Beskrivelse
RES SMD 3.16K OHM 1/20W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-1ARW3161C Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)