ERA-1AEB472C
DigiKeys varenummer
P123901TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123901CT-ND - Afskåret tape (CT)
P123901DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-1AEB472C
Beskrivelse
RES 4.7 KOHMS 0.1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
ERA-1AEB472C Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)