ERA-1AEB132C | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERA-1AEB132C |
Beskrivelse | RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/20W 0201 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.3 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERA-1AEB132C Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0201 (0603 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,010" (0,26mm) |