ERA-1AEB103C
DigiKeys varenummer
P10KBXTR-ND - Tape & Reel (TR)
P10KBXCT-ND - Afskåret tape (CT)
P10KBXDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-1AEB103C
Beskrivelse
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-1AEB103C Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)