ELC-11D102F det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Würth Elektronik
På lager: 356
Datablad
Billede for ELC-11D102F er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ELC-11D102F
DigiKeys varenummer
ELC-11D102F-ND
Producenter
Producentens varenummer
ELC-11D102F
Beskrivelse
FIXED IND 1MH 570MA 1.1 OHM TH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mH Uskærmet Induktor 570 mA 1,1Ohm Radial, Lodret cylinder
Datablad
EDA/CAD-modeller
ELC-11D102F Modeller
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
1,1Ohm
Serie
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder
Induktans
Størrelse/dimension
0,453" diam. (11,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,547" (13,90mm)