ELC-09D222F det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Würth Elektronik
På lager: 0
Datablad
2.2 mH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 170 mA 4,4Ohm Radial, Lodret cylinder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ELC-09D222F
DigiKeys varenummer
ELC-09D222F-ND
Producenter
Producentens varenummer
ELC-09D222F
Beskrivelse
FIXED IND 2.2MH 170MA 4.4 OHM TH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ELC-09D222F Modeller
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
4,4Ohm
Serie
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder
Type
Trådviklet spolemodstand
Størrelse/dimension
0,374" diam. (9,50mm)
Induktans
Højde - Monteret (maks.)
0,350" (8,90mm)
Tolerance
±10%