EEH-ZC1K220V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Rubycon
På lager: 1.855
Datablad
NextGen Components
Nichicon
På lager: 373
Nichicon
På lager: 68
Chemi-Con
På lager: 31
22 µF 80 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 45mOhm 4000 timer @ 125°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.