ECW-FE2W105JA
DigiKeys varenummer
10-ECW-FE2W105JA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECW-FE2W105JA
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 450V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECW-FE2W105JA Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,276" B (17,50mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
450V