ECQ-UAAV394T1 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 235
Datablad
0.39 µF Filmkondensatorer 310V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECQ-UAAV394T1
DigiKeys varenummer
10-ECQ-UAAV394T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECQ-UAAV394T1
Beskrivelse
CAP FILM 0.39UF 10% 310VAC RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ECQ-UAAV394T1 Modeller
Størrelse/dimension
0,728" L x 0,433" B (18,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,807" (20,50mm)
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±10%
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
310V
Klassificeringer
AEC-Q200, X2
Driftstemperatur
-40°C – 110°C