ECQ-UAAF684K det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 2.735
Datablad
0.68 µF Filmkondensatorer 275V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECQ-UA Series Metallized Polypropylene Film Capacitors
ECQ-UAAF684K
DigiKeys varenummer
P14791-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECQ-UAAF684K
Beskrivelse
CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ECQ-UAAF684K Modeller
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,394" B (26,00mm x 10,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Tolerance
±10%
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
275V
Klassificeringer
X2
Driftstemperatur
-40°C – 110°C