ECQ-UAAF474S1 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 2.000
Datablad
0.47 µF Filmkondensatorer 275V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECQ-UA Series Metallized Polypropylene Film Capacitors
ECQ-UAAF474S1
DigiKeys varenummer
P124125-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECQ-UAAF474S1
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 20% 275VAC RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ECQ-UAAF474S1 Modeller
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,335" B (26,00mm x 8,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,610" (15,50mm)
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Tolerance
±20%
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
275V
Klassificeringer
AEC-Q200, X2
Driftstemperatur
-40°C – 110°C