ECQ-UAAF224TA
DigiKeys varenummer
P124134-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECQ-UAAF224TA
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 10% 275VAC RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 275V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
ECQ-UAAF224TA Modeller
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,295" B (17,50mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±10%
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
275V
Klassificeringer
AEC-Q200, X2
Driftstemperatur
-40°C – 110°C