ECQ-UAAF104TA
DigiKeys varenummer
P124132-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECQ-UAAF104TA
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 275VAC RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 275V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
ECQ-UAAF104TA Modeller
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±10%
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - AC
275V
Klassificeringer
AEC-Q200, X2
Driftstemperatur
-40°C – 110°C