ECH-U1H682GB5
DigiKeys varenummer
PCF1111TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCF1111CT-ND - Afskåret tape (CT)
PCF1111DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECH-U1H682GB5
Beskrivelse
CAP FILM 6800PF 2% 50VDC 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF Filmkondensatorer 30V 50V Polyphenylensulfid (PPS), Overtrukket med metal - stablet 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECH-U1H682GB5 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±2%
Terminering
Loddepuder
Spændingsklassifikation - AC
30V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
50V