ECH-U1H472GB5 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 435
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 5.958
Datablad
4700 pF Filmkondensatorer 30V 50V Polyphenylensulfid (PPS), Overtrukket med metal - stablet 1206 (3216 metrisk)