ECH-U1H153GB5
DigiKeys varenummer
PCF1115TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCF1115CT-ND - Afskåret tape (CT)
PCF1115DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECH-U1H153GB5
Beskrivelse
CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF Filmkondensatorer 30V 50V Polyphenylensulfid (PPS), Overtrukket med metal - stablet 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECH-U1H153GB5 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±2%
Terminering
Loddepuder
Spændingsklassifikation - AC
30V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
50V