ECA-1VM220I
DigiKeys varenummer
10-ECA-1VM220ICT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ECA-1VM220ITB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ECA-1VM220I
Beskrivelse
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 2000 timer @ 85°C
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECA-1VM220I Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ høj frekvens
161.5 mA @ 10 kHz
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Monteringstype
Spænding - Nominel
35 V
Pakke/hus
Radial, Dåse
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-40°C – 85°C