25TQC33MYF
DigiKeys varenummer
P16226TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16226CT-ND - Afskåret tape (CT)
P16226DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
25TQC33MYF
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
25TQC33MYF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Panasonic Industry
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D2
Spænding - Nominel
25 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60mOhm @ 100kHz