10TCE220ML
DigiKeys varenummer
P123523TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123523CT-ND - Afskåret tape (CT)
P123523DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
10TCE220ML
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
10TCE220ML Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Panasonic Industry
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D3L
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz