ERZ-V05D820
DigiKeys varenummer
P7180-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V05D820
Beskrivelse
VARISTOR 82V 800A DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERZ-V05D820 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
90 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
3,5J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
460 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
50 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
65 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
74 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
82 V