ERZ-E11A561S1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
560 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-E11A561S1
DigiKeys varenummer
10-ERZ-E11A561S1-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E11A561S1
Beskrivelse
VARISTOR 560V 6KA RADIAL DISC
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
616 V
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
190J
Kapacitans @ frekvens
310 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
450 V
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Radial, Disk
Varistor-spænding (Typ)
560 V