ERZ-E11A102S1
DigiKeys varenummer
10-ERZ-E11A102S1-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E11A102S1
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 5KA RADIAL DISC
Detaljeret beskrivelse
1 kV 5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Radial, Disk
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Strøm - Overstrøm
5 kA
Serie
Energi
280J
Kapacitans @ frekvens
220 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Radial, Disk
Varistor-spænding (Typ)
1 kV