ERJ-1GJJ683C
DigiKeys varenummer
10-ERJ-1GJJ683CTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-ERJ-1GJJ683CCT-ND - Afskåret tape (CT)
10-ERJ-1GJJ683CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GJJ683C
Beskrivelse
RES SMD 68K OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
68 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)