Billede for TX2SS-L-1.5V-TH er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SS-L-1.5V-TH
DigiKeys varenummer
255-TX2SS-L-1.5V-TH-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SS-L-1.5V-TH
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Universal Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Kategori
Spoletype
Låsende, Enkelt spole
Producenter
Panasonic Electric Works
Termineringsudformning
Mågevinge
Serie
Forseglings normering
Forseglet - fuldt
Emballage
Bulk
Aktiveringsniveau-spænding
1,13VDC
Varestatus
Aktiv
Driftstid
4 ms
Monteringstype
Overflademontering
Frakoblingstid
4 ms
Spolespænding
1,5VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
2 A
Godkendelsesagentur
BSI, cURus
Switch-spænding
250VAC, 220VDC - maks.
Relætype
Universal
Belastning - Maks omskiftning
500VA, 440W
Spolemodstand
22.5 Ohms
Spolestrøms
66.7 mA