TX2SS-4.5V-Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 155
På lager: 0
På lager: 39
Telekommunikation Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SS-4.5V-Y
DigiKeys varenummer
255-TX2SS-4.5V-Y-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SS-4.5V-Y
Beskrivelse
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Detaljeret beskrivelse
Aktiveringsniveau-spænding
3,38VDC
Frigøringsniveau-spænding
0,45VDC
Spolespænding
4,5VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
2 A
Switch-spænding
220VDC - maks.
Relætype
Telekommunikation
Belastning - Maks omskiftning
60W
Spolemodstand
145 Ohms
Spolestrøms
31 mA