TQ2SA-24V-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 121
Datablad
På lager: 0
På lager: 635
Billede for TQ2SA-24V-W er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TQ2SA-24V-W
DigiKeys varenummer
255-TQ2SA-24V-WTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TQ2SA-24V-W
Beskrivelse
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Producentens standard leveringstid
73 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Telekommunikation Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Kategori
Spoletype
Ikke-låsende
Producenter
Panasonic Electric Works
Termineringsudformning
Mågevinge
Serie
Aktiveringsniveau-spænding
18VDC
Emballage
Tape & Reel (TR)
Frigøringsniveau-spænding
2,4VDC
Varestatus
Aktiv
Driftstid
4 ms
Monteringstype
Overflademontering
Frakoblingstid
4 ms
Spolespænding
24VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmateriale
Sølv-nikkel (AgNi), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
2 A
Godkendelsesagentur
CSA, UR
Switch-spænding
125VAC, 220VDC - maks.
Relætype
Telekommunikation
Belastning - Maks omskiftning
125VA, 220W
Spolemodstand
2.88 kOhms
Spolestrøms
8.3 mA