OD9225-24HSS
DigiKeys varenummer
1053-1283-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD9225-24HSS
Beskrivelse
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 92,5mm L x 92,5mm H Forseglet muffe 52,0CFM (1,46m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OD9225-24HSS Modeller
Kategori
Ventilatortype
Mfr
Støj
35,0dB
Serie
Effekt (Watt)
4.3 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 92,5mm L x 92,5mm H
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,150A
Luftgennemstrømning
52,0CFM (1,46m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfiberforstærket
Statisk tryk
0,130in H2O (32,4Pa)