OD8032-24LB
DigiKeys varenummer
1053-1665-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD8032-24LB
Beskrivelse
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 80,5mm L x 80,5mm H Kugle 40,0CFM (1,12m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OD8032-24LB Modeller
Kategori
Støj
31,0dB
Mfr
RPM
Serie
Terminering
2 trådledere
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Spænding - Nominel
Strømklassificering (AMPS)
0,070A
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80,5mm L x 80,5mm H
Spændingsområde
12 – 30VDC
Bredde
32,00mm
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfiberforstærket
Luftgennemstrømning
40,0CFM (1,12m³/min)
Materiale - Blad
Statisk tryk
0,200in H2O (49,8Pa)
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C