OD8025-24HSS
OD8025-24HSS
OD8025-24HSS
DigiKeys varenummer
1053-1262-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD8025-24HSS
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Forseglet muffe 40,0CFM (1,12m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD8025-24HSS Modeller
Kategori
Støj
34,0dB
Mfr
Effekt (Watt)
2.4 W
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,160A
Luftgennemstrømning
40,0CFM (1,12m³/min)
Statisk tryk
0,160in H2O (39,8Pa)
Lejetype
Forseglet muffe
Levetid @ temp.
50000 timer @ 45°C