OD8025-12MB
OD8025-12MB
OD8025-12MB
DigiKeys varenummer
1053-1259-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD8025-12MB
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Kugle 31,0CFM (0,868m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD8025-12MB Modeller
Kategori
Støj
28,0dB
Mfr
Effekt (Watt)
0.96 W
Driftstemperatur
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,130A
Luftgennemstrømning
31,0CFM (0,868m³/min)
Statisk tryk
0,100in H2O (24,9Pa)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
65000 timer @ 45°C