OD6025-48HB
OD6025-48HB
OD6025-48HB
OD6025-48HB
DigiKeys varenummer
1053-1247-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD6025-48HB
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 48VDC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Kugle 25,0CFM (0,700m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD6025-48HB Modeller
Kategori
Støj
30,0dB(A)
Mfr
Effekt (Watt)
3.4 W
Driftstemperatur
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV, UR
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 60mm L x 60mm H
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,070A
Luftgennemstrømning
25,0CFM (0,700m³/min)
Spændingsområde
28 – 52VDC
Statisk tryk
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Ventilatortype
Levetid @ temp.
60000 timer @ 45°C