OD6015-12MB
OD6015-12MB
OD6015-12MB
DigiKeys varenummer
1053-1231-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD6015-12MB
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Kugle 14,0CFM(0,392m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OD6015-12MB Modeller
Funktioner
Automatisk genstart
Mfr
Støj
29,0dB
Serie
RPM
Emballage
Boks
Terminering
2 trådledere
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 60mm L x 60mm H
Vægt
0,079lb (35,83g)
Bredde
15,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,080A
Luftgennemstrømning
14,0CFM(0,392m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Statisk tryk
0,120in H2O (29,9Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C