OD1238-12HSS
OD1238-12HSS
OD1238-24HSS
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
OD1238-12HSS
DigiKeys varenummer
1053-1149-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1238-12HSS
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Forseglet muffe 105,0CFM (2,94m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD1238-12HSS Modeller
Kategori
Støj
47,0dB
Mfr
Effekt (Watt)
4.7 W
Terminering
2 trådledere
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,5A
Bredde
38,50mm
Luftgennemstrømning
105,0CFM (2,94m³/min)
Statisk tryk
0,270in H2O (67,3Pa)
Levetid @ temp.
65000 timer @ 45°C