OD1232-24MB
DigiKeys varenummer
1053-1139-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1232-24MB
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 107,0CFM (3,00m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD1232-24MB Modeller
Kategori
Støj
48,0dB
Terminering
2 trådledere
Driftstemperatur
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Strømklassificering (AMPS)
0,280A
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Spændingsområde
12 – 27,8VDC
Bredde
32,00mm
Luftgennemstrømning
107,0CFM (3,00m³/min)
Statisk tryk
0,330in H2O (82,2Pa)
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C