OD1232-12MB
DigiKeys varenummer
1053-1137-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1232-12MB
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 107,0CFM (3,00m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OD1232-12MB Modeller
Kategori
Støj
48,0dB
Mfr
RPM
Serie
Terminering
2 trådledere
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Spænding - Nominel
Strømklassificering (AMPS)
0,5A
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Spændingsområde
6 – 13,8VDC
Bredde
32,00mm
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfiberforstærket
Luftgennemstrømning
107,0CFM (3,00m³/min)
Materiale - Blad
Statisk tryk
0,330in H2O (82,2Pa)
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C