OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
DigiKeys varenummer
1053-1131-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1225-24HSS
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X120MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Forseglet muffe 87,0CFM (2,44m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD1225-24HSS Modeller
Funktioner
Automatisk genstart
Mfr
Støj
38,7dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
5.5 W
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Bredde
25,00mm
Luftgennemstrømning
87,0CFM (2,44m³/min)
Strømklassificering (AMPS)
0,320A
Statisk tryk
0,180in H2O (45,0Pa)