OD1225-12HSS
DigiKeys varenummer
1053-1125-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1225-12HSS
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Forseglet muffe 85,0CFM (2,38m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OD1225-12HSS Modeller
Funktioner
Automatisk genstart
Mfr
Støj
42,0dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
5.4 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Bredde
25,00mm
Vægt
0,341lb (154,67g)
Luftgennemstrømning
85,0CFM (2,38m³/min)
Strømklassificering (AMPS)
0,450A
Statisk tryk
0,240in H2O (59,8Pa)