AES200200A00-1.54ENRS
DigiKeys varenummer
2544-AES200200A00-1.54ENRS-ND
Producenter
Producentens varenummer
AES200200A00-1.54ENRS
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT - 1.5"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LCD grafisk Reflekterende E-papir SPI 1,5" (38,10mm) 200 x 200
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
1,5" (38,10mm)
Producenter
Orient Display
Synligt område
27,00mm B x 27,00mm H
Serie
Bagbelysning
Uden bagbelysning
Emballage
Boks
Pixelopløsning
200 x 200
Varestatus
Aktiv
Interface
SPI
Displaytype
E-papir
Controllertype
SSD1681
Displaytilstand
Reflekterende
Punktafstand
0,14mm B x 0,14mm H