NXH40T120L3Q1SG
Energy Infrastructure | Solutions for Solar Inverters
NXH40T120L3Q1SG
DigiKeys varenummer
488-NXH40T120L3Q1SG-ND
Producenter
Producentens varenummer
NXH40T120L3Q1SG
Beskrivelse
IGBT MODULE SUNGROW 20KW Q1PACK
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IGBT Modul Three Phase Chassismontering
Kategori
Input
Trefaset brokoblet ensretter
Producenter
onsemi
NTC-termistor
Ja
Driftstemperatur
-40°C – 75°C (TJ)
Konfiguration
Three Phase
Pakke/hus
Modul
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,2V @ 15V, 40A