NXH022S120M3F1PTG
DigiKeys varenummer
5556-NXH022S120M3F1PTG-ND
Producenter
Producentens varenummer
NXH022S120M3F1PTG
Beskrivelse
22M OHM 1200V 40A M3S SIC 6-PACK