NSVRB521S30T1G er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
onsemi
På lager: 306.752
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Nexperia USA Inc.
På lager: 31
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Infineon Technologies
Diodes Incorporated
Toshiba Semiconductor and Storage
På lager: 234
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
På lager: 458
Panjit International Inc.
Dioder 30 V 200mA Overflademontering SOD-523
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SC-76, SOD-523
NSVRB521S30T1G
DigiKeys varenummer
NSVRB521S30T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NSVRB521S30T1GOSCT-ND - Afskåret tape (CT)
NSVRB521S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NSVRB521S30T1G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Producentens standard leveringstid
52 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
NSVRB521S30T1G Modeller
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
30 µA @ 10 V
Mfr
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
30 V
Leverandørs enhedspakning
SOD-523
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
200mA
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 125°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 200 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed