NSVR02100HT1G
DigiKeys varenummer
488-NSVR02100HT1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NSVR02100HT1GCT-ND - Afskåret tape (CT)
488-NSVR02100HT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NSVR02100HT1G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
Producentens standard leveringstid
44 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 200mA Overflademontering SOD-323
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 100 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
4pF @ 1V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
200mA
Leverandørs enhedspakning
SOD-323
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
950 mV @ 200 mA
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed