NC7SZ175P6X
DigiKeys varenummer
NC7SZ175P6XTR-ND - Tape & Reel (TR)
NC7SZ175P6XCT-ND - Afskåret tape (CT)
NC7SZ175P6XDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NC7SZ175P6X
Beskrivelse
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC-88
Producentens standard leveringstid
44 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Flip-flops 1 Element D-type 1 Bit Positiv kant 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NC7SZ175P6X Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Maks. udbredningsforsinkelse @ V, maks. CL
4ns @ 5V, 50pF
Producenter
onsemi
Triggertype
Positiv kant
Serie
Strøm - Output høj, lav
32mA, 32mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Forsyning
1,65V – 5,5V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
1 µA
Funktion
Reset
Inputkapacitans
3 pF
Type
D-type
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Udgangstype
Ikke-inverteret
Monteringstype
Overflademontering
Antal elementer
1
Leverandørs enhedspakning
SC-88 (SC-70-6)
Antal bits pr. element
1
Pakke/hus
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Clock-frekvens
175 MHz