MM3Z12VST1G | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MM3Z12VST1G |
Beskrivelse | DIODE ZENER 12V 300MW SOD323 |
Producentens standard leveringstid | 53 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder – Zener 12 V 300 mW ±2% Overflademontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MM3Z12VST1G Modeller |
Kategori | Strøm - Lækstrøm @ Vr 100 nA @ 8 V |
Mfr | Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Zener (Nom) (Vz) | Pakke/hus |
Tolerance ±2% | Leverandørs enhedspakning SOD-323 |
Effekt - Maks. 300 mW | Grundlæggende varenummer |
Impedans (maks.) (Zzt) 25 Ohms |