MM3Z10VT1G er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panjit International Inc.
På lager: 1.558
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
På lager: 65
Datablad
Dioder – Zener 10 V 300 mW ±6% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SC-76, SOD-323
MM3Z10VT1G
DigiKeys varenummer
MM3Z10VT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z10VT1GOSCT-ND - Afskåret tape (CT)
MM3Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MM3Z10VT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MM3Z10VT1G Modeller
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Tolerance
±6%
Effekt - Maks.
300 mW
Grundlæggende varenummer
Impedans (maks.) (Zzt)
20 Ohms