FAN48630UC315X
DigiKeys varenummer
488-FAN48630UC315XTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-FAN48630UC315XCT-ND - Afskåret tape (CT)
488-FAN48630UC315XDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FAN48630UC315X
Beskrivelse
IC REG BOOST 3.15V/3.33V 16WLCSP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boost Koblingsregulator IC Positiv Fast 3,15V, 3,33V 1 Output 1,5A 16-UFBGA, WLCSP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FAN48630UC315X Modeller
Kategori
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Mfr
Spænding - Output (min./fast)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Output
Varestatus
Forældet
Frekvens - Switching
2,5MHz
Funktion
Optransformering
Synkron ensretter
Ja
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
16-WLCSP (1,78x1,78)
Spænding - Input (min.)
2,35V