Billede for OSTYQ166150 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTYQ166150
DigiKeys varenummer
OSTYQ166150-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTYQ166150
Beskrivelse
TERM BLK 8P SIDE ENT 3.81MM PCB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,150" (3,81mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
On Shore Technology Inc.
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (bagende, Side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal niveauer
2
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
8
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,150" (3,81mm)
Klemmemateriale - belægning
Messing
Koblingsretning
Vandret med kort
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Strøm
10 A
Moment - Skrue
0,2 Nm (1,7 Lb-In)
Spænding
150 V