OSTVO103150 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for OSTVO103150 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTVO103150
DigiKeys varenummer
OSTVO103150-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTVO103150
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
Detaljeret beskrivelse
10 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) Lodret Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
On Shore Technology Inc.
Strøm - UL
10 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
10
Positioner pr. niveau
5
Antal niveauer
2
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Hovedretning
Lodret
Isoleringshøjde
0,862" (21,89mm)